Prosperujúci biznis a krásna záhrada

Kúpaciu kaďu si u nás zakúpilo už mnoho prenájomcov chalúp. Neustále dostávame pozitívne vyjadrenia, ako kúpacia kaďa zvýšila atraktivitu pre nových zákazníkov.

Prečo je to tak?

Kúpacia kaďa predsa nie je lacná záležitosť a nie každý si ju môže dovoliť. Vyskúšať si kúpeľ v horúcej kadi, je skvelé spríjemnenie dovolenky takmer pre každého.

Chcete kúpaciu kaďu pre seba?

Všetky pozitíva nájdete na stránke nižšie. Ak chcete vidieť, ako krásne zapadla kúpacia kaďa do záhrad a vedľa chalúp našich zákazníkov. Pozrite si naše inšpirácie, ktoré sme si pre vás pripravili.

youtube-video-coming-soon

Naše zdravie a očista

Blahodarné účinky horúcej vody boli využívané už od dávnych časov starovekými civilizáciami.

Najvýraznejším liečivým účinkom, ktorý sa prejavuje už po prvom kúpaní v horúcej vode, je relax pre telo i dušu.

Vaše kladivo proti chorobám!

Disponuje uvoľňujúcimi účinkami, ktoré priaznivo pôsobia na choroby pohybového aparátu, akými je napríklad artritída. Taktiež podporuje regeneráciu svalov po ťažkých fyzických námahách z práce alebo po kondičných tréningoch.

Relaxačné účinky pôsobia na duševný stav a priaznivo potláčajú najhoršiu chorobu dnešnej doby – stres.

Kúpací sud

Čo sú kúpacie kade?

Princíp fungovania je veľmi jednoduchý!

Napustíte vašu kaďu vodou. Vodu následne ohrejete na vami požadovanú teplotu, a potom si už len vychutnáte skvelé chvíle so svojimi priateľmi alebo rodinou.

Môžete sa stretnúť s veľkým množstvom slov, ktoré popisujú kúpacie kade. Kúpacie sudy, fínske kade, drevené kade, plastové kade alebo jacuzzi a mnoho ďalších.

Porovnávame jacuzzi s kaďami?

Áno aj jacuzzi sú v podstate len druh kúpacích kadí. Princíp fungovania je vždy rovnaký, avšak prevedenie je rozdielne.

Pozrite si našu ponuku kúpacích kadí.

Pozrieť teraz

Kúpacie kade

Aké prevedenia existujú?

Základným klasickým prevedením, ktoré poznáme pod názvom fínske kúpacie kade. Teleso kade je vyrobené kompletne z dreva, a o ohrev sa stará piecka na drevo ktorá je najčastejšie vložená priamo v kúpacej kadi. Jedná sa o najlacnejšiu variantu, ktorú na trhu môžete kúpiť.

Zložitejšie prevedenie, ktoré vám ponúkame my sú plastové kúpacie kade. Inšpirovali sme sa drevenými kaďami, pretože vyzerajú perfektne, a obohatili sme ich o plastovú vložku. Práve prebratím dlho trvácej laminátovej vložky z jacuzzi, sme vytvorili unikát, ktorý dokáže slúžiť dlhé roky.

Aký ohrev vody?

Naše produkty sú vykurované troma základnými typmi piecok na drevo. Môžete si vybrať medzi vnútornou, vonkajšou alebo zabudovanou pieckou.

Kúpacie kade sú vykurované z pravidla pomocou piecky na drevo. Ohriať vodu v kúpacej kadi je pomocou piecky rýchle a jednoduché. Hlavnou výhodou je nízka cena ohrevu vody. Nechceme predsa, aby ste po počiatočnej investícii, museli siahať do vašich peňaženiek ešte hlbšie.

Teraz vám prinášame novinku, dodatočný elektrický ohrev. S ktorým si môžete ohriatu vodu, udržať horúcu aj bez obsluhy.

Kúpacia kaďa

Zhrnutie pozitív

Jedno z hlavných pozitív, aké má kúpacia kaďa je uvoľňujúci efekt horúcej vody na vaše telo. Dokáže vás zbaviť stresu, a zároveň zbaviť nepríjemných bolestí pohybového ústrojenstva. V zimných mesiacoch je kúpanie sa v kadi skutočne čarovné.

Pri oslavách a stretnutiach s priateľmi, dokáže vytvoriť skvelú atmosféru, ktorá zaručí že sa budú všetci cítiť skvelo. Ak máte detičky, tak tie si kúpanie v kadi dokážu obzvlášť užiť.

V neposlednom rade perfektne zapadne do prostredia vašej záhradky!

Kúpaciu kaďu vám vieme vylepšiť, pridaním rôzneho príslušenstva , ktoré zlepší váš celkový zážitok.

  Odstráni stres

  Uvolní telo

  Spríjemní chvíle v zime

  Zabaví deti aj dospelých

  Skrášli záhradu

V prípade že máte záujem o viac informácii o kúpacích kadiach, prečítajte si náš blog.