Drevené kúpacie kade

Na začiatku to boli práve klasické drevené kúpacie kade, ktoré boli našim produktom a ktoré nás inšpirovali. Po dlhodobých skúsenostiach v oblasti vystužených plastov, sme spojili drevenú kúpaciu kaďu s plastovou vložkou, a teda Vám môžeme dnes ponúknuť kúpacie kade vysokej kvality a životnosti. Drevené kúpacie kade majú niekoľkonásobne nižšiu životnosť ako naše kade Vikings®!

Drevená kaďa

Zdroj: Flickr.com

THREED_homepage_logo_big

Vystužené plasty

Dlhodobo sa zaoberáme taktiež výrobou reklamných objektov z vystužených plastov. Vyhotovili sme niekoľko 3D pútačov aj pre veľké spoločnosti ako napríklad Orange.

Roky skúseností

Napredujeme každým ďalším rokom a uvádzame na trh nové inovácie drevených kúpacích kadí. Boli sme pri veľkých projektoch ako napríklad jachta pre seaforce49.com. Na Slovensku produkujeme len kvalitné výrobky s dlhou životnosťou.

Nicolandra
plastová-kada

Plastová kúpacia kaďa Vikings®

V súčastnosti produkujeme plastové kúpacie kade! Náš finálny výrobok má mnoho výhod v porovnaní s drevenou kúpacou kaďou. Ak chcete vedieť viac Vikings.sk (kliknite) . Ak sme upútali  Vašu pozornosť a máte akékoľvek otázky, napíšte nám a my Vám radi poradíme.

História Vikings
Ohodnotiť